Ομαδικά Προγράμματα

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10:00
Abs - Legs
10:00
11:00
Χριστίνα
FITNESS
10:00
11:00
Χρήστος
CXWORX
30 λεπτα
10:00
11:00
Δημητρης
Cross
10:00
11:00
Σωτηρης
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
Pilates
15:00
16:00
Αναστασια
Fit-Pilates
15:00
16:00
Χρηστος
16:00
17:00
Pilates
17:00
18:00
Βικυ
Pilates
17:00
18:00
Αναστασια
18:00
Body Pump
Les Mills
18:00
19:00
Σωτήρης
BOSU
18:00
19:00
Χριστινα

TRX
Αιθουσα II
18:00
19:00
Παναγιωτης
TABATA
18:00
19:00
Χρηστος
TRX
Αιθουσα II
18:00
19:00
Παναγιωτης

jumba
18:00
19:00
Ανδρια
Body Combat
18:00
18:30
Αναστασια

CXWORX
18:30
19:00
Δημητρης
19:00
FITNESS
19:00
20:00
Χρήστος

TRX
Αιθουσα II
19:00
20:00
Παναγιωτης
BodyAttack
19:00
19:30
Αναστασια

Pilates
Αιθουσα II
19:00
20:00

CXWORX
19:30
20:00
Δημητρης
Body Combat
19:00
20:00
Παναγιώτης

TRX
Αιθουσα II
19:00
20:00
Παναγιωτης
ΗΙΙΤ
Αιθουσα II
19:00
20:00
Παναγιώτης

BOSU
19:00
20:00
Χριστινα
Body Pump
Les Mills
19:00
20:00
Σωτηρης
20:00
Body Combat
20:00
21:00
Παναγιώτης
ΗΙΙΤ
Αιθουσα II
20:00
21:00
Παναγιωτης

jumba
20:00
21:00
Ανδρια
Body Pump
Les Mills
20:00
21:00
Σωτήρης
Pilates
Αιθουσα II
20:00
21:00

BodyAttack
20:00
21:00
Μαρινα
Pilates
20:00
21:00
Χρηστος
21:00
Yoga
21:00
22:00
Βίκυ
Yoga
21:00
22:00
Βικυ

Δευτέρα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18:00
jumba
18:00
19:00
Ανδρια
19:00
20:00
jumba
20:00
21:00
Ανδρια

Τρίτη

Πέμπτη

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10:00
Abs - Legs
10:00
11:00
Χριστίνα

Δευτέρα

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
19:00
BodyAttack
19:00
19:30
Αναστασια
20:00
BodyAttack
20:00
21:00
Μαρινα

Τρίτη

Πέμπτη

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18:00
Body Combat
18:00
18:30
Αναστασια
19:00
Body Combat
19:00
20:00
Παναγιώτης
20:00
Body Combat
20:00
21:00
Παναγιώτης

Δευτέρα

Τετάρτη

Παρασκευή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18:00
Body Pump
Les Mills
18:00
19:00
Σωτήρης
19:00
Body Pump
Les Mills
19:00
20:00
Σωτηρης
20:00
Body Pump
Les Mills
20:00
21:00
Σωτήρης

Δευτέρα

Τετάρτη

Παρασκευή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
15:00
Fit-Pilates
15:00
16:00
Χρηστος

Πέμπτη

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18:00
TABATA
18:00
19:00
Χρηστος

Τετάρτη

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10:00
FITNESS
10:00
11:00
Χρήστος
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
FITNESS
19:00
20:00
Χρήστος

Δευτέρα

Τρίτη

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
21:00
Yoga
21:00
22:00
Βίκυ
Yoga
21:00
22:00
Βικυ

Δευτέρα

  • Yoga
    21:00 - 22:00

Τετάρτη

  • Yoga
    21:00 - 22:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
15:00
Pilates
15:00
16:00
Αναστασια
16:00
17:00
Pilates
17:00
18:00
Βικυ
Pilates
17:00
18:00
Αναστασια
18:00
19:00
Pilates
Αιθουσα II
19:00
20:00
20:00
Pilates
Αιθουσα II
20:00
21:00
Pilates
20:00
21:00
Χρηστος

Δευτέρα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10:00
CXWORX
30 λεπτα
10:00
11:00
Δημητρης
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
CXWORX
18:30
19:00
Δημητρης
19:00
CXWORX
19:30
20:00
Δημητρης

Τρίτη

Τετάρτη

Παρασκευή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10:00
Cross
10:00
11:00
Σωτηρης

Πέμπτη

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18:00
BOSU
18:00
19:00
Χριστινα
19:00
BOSU
19:00
20:00
Χριστινα

Τρίτη

  • BOSU
    18:00 - 19:00

Πέμπτη

  • BOSU
    19:00 - 20:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18:00
TRX
Αιθουσα II
18:00
19:00
Παναγιωτης
TRX
Αιθουσα II
18:00
19:00
Παναγιωτης
19:00
TRX
Αιθουσα II
19:00
20:00
Παναγιωτης
TRX
Αιθουσα II
19:00
20:00
Παναγιωτης

Δευτέρα

  • TRX
    19:00 - 20:00

Τρίτη

  • TRX
    18:00 - 19:00

Τετάρτη

  • TRX
    19:00 - 20:00

Πέμπτη

  • TRX
    18:00 - 19:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
19:00
ΗΙΙΤ
Αιθουσα II
19:00
20:00
Παναγιώτης
20:00
ΗΙΙΤ
Αιθουσα II
20:00
21:00
Παναγιωτης

Τρίτη

Πέμπτη